نمایشگاه IFPEX پاتوق اهالی چاپ و نشر خواهد بود

پوریا فضلی معتقد است؛ حضور تامین کنندگان مواد اولیه در کنار فعالان حوزه چاپ و بسته بندی و نشر میتواند نمایشگاه «آینده چاپ ایران» را پاتوقی برای اهالی چاپ و نشر کند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، پوریا فضلی، مدیر روابط عمومی انتشارات جنگل با بیان اینکه نمایشگاه IFPEX به ایجاد هم افزایی در میان فعالان صنعت چاپ کمک می کند، گفت: این رویداد موجب شده است که بخش های مختلف صنعت چاپ و نشر و بسته بندی در کنار هم قرار گیرند و به نوعی هم افزایی در میان اهالی این صنعت ایجاد شود.

وی ادامه داد: از سوی دیگر در جریان این نمایشگاه با تامین کنندگان مواد اولیه نیز آشنا شدیم تا بتوانیم با تنوع زیادی که در این حوزه وجود دارد سفارشات خود را پیگیری کنیم.

فضلی همچنین از نمایشگاه آینده چاپ به عنوان پاتوقی برای اهالی چاپ و نشر نام برد و افزود: توانستیم در سایه برگزاری این رویداد، برای برخی زیرساختهای صادراتی استفاده کنیم و تعاملات و روابط کاری خود را در حوزه های مختلف توسعه دهیم.

وی تاکید کرد: نمایندگانی از کشورهای عراق و افغانستان برای بازدید از نمایشگاه آمدند که تعدادی از آن ها مشتریان ما بودند، اما در کل توانستیم سفارش گیری خوبی داشته باشیم و برای توسعه فعالیت های صادراتی مان برنامه ریزی کنیم.

نمایشگاه آینده چاپ ایران امروز جمعه ۲۳ دی ماه تا ساعت ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

Related News