ارائه خدمات مشاوره خرید ماشین‌های چاپ در نمایشگاه آینده چاپ ایران

شرکت افق قطعات آسیا همزمان با نمایشگاه آینده چاپ ایران به ارائه مشاوره خرید ماشین‌آلات چاپ و صحافی، همچنین قطعات، ملزومات و لوازم جانبی ماشین‌های این حوزه می‌پردازد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، هاشم احمدی، مدیرعامل شرکت افق قطعات آسیا با اشاره به اقدامات و برنامه‌های این مجموعه در نمایشگاه «IFPEX» توضیح داد:‌ ما واردکننده قطعات اورجینال ماشین‌آلات چاپ و بسته‌بندی هستیم و محصولات خود شامل قطعات و ملزومات و لوازم جانبی را در نمایشگاه آینده چاپ در غرفه A6 ارائه خواهیم کرد.

وی افزود: این محصولات بیشتر برای ماشین‌های heidegger وrollandوkba و mollermartiniوpollar کاربرد دارند.

احمدی با اشاره به دیگر خدمات افق قطعات آسیا در نمایشگاه آینده چاپ ایران، گفت: از دیگر خدمات ما می‌توان به مشاوره خرید ماشین‌آلات چاپ و صحافی طی این چهار روز اشاره کرد.

وی با اشاره به فعالیت شرکت افق قطعات آسیا یادآور شد: ما با بهره‌مندی از تجربه چندین ساله خود و همکاری متخصصان آموزش‌دیده مکانیکال – الکترونیک – بازرگانی و به پشتوانه خدمات خود در خصوص شناخت و تهیه قطعات اورجینال از مراکز تولید کشورهای اروپایی، آمریکایی، کانادا فعالیت می‌کنیم.

احمدی تاکید کرد: ما به ارائه انواع قطعات مصرفی اورجینال در انبار، آماده ارائه خدماتی نوین در بخش تحویل قطعات به موقع به چاپخانه‌داران هستیم و واردکننده قطعات اورجینال ماشین آلات چاپ و صحافی، ماشین‌آلات دست دوم هایدلبرگ، پلار، رولند، KBA، میلر، کوموری و مولر مارتینی همچنین واردکننده ملزومات مصرفی، مرکب، لاستیک سیلندر، داروهای آب و شستشو، پودر خشک کن ABC و اسفنج جامد از انگلستان هستیم.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News