همه‌چیز درباره مدیریت رنگ در طراحی در کارگاه IFPEX

اشکان شکوه‌فرد با اشاره به برگزاری کارگاه «مدیریت رنگ در طراحی و پیش از چاپ»، گفت: در این کارگاه به آموزش بنیادی در حوزه مدیریت رنگ و به مباحث مهم و اصولی دیگر می‌پردازیم.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، چهارشنبه ۲۱ دی‌ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۷ کارگاه «مدیریت رنگ در طراحی و پیش از چاپ» توسط اشکان شکوه‌فرد، رئیس کمیته آموزش الماس پلاس در نمایشگاه «IFPEX» ارائه می‌شود.

شکوه‌فرد درباره اهمیت موضوع آموزش در صنعت چاپ گفت: در گذشته برخی فکر می‌کردند که کار فقط با ماشین‌آلات جلو می‌رفت و نیروی انسانی اهمیت زیادی نداشت، اما اکنون که قیمت دستگاه‌های چاپ رشد زیادی داشته، تنها راه موفقیت چاپخانه‌داران در این است که نیروی انسانی پیشرفت کند و دانش خود را ارتقا دهد.

وی همچنین با اشاره به مباحث و موضوعاتی که در این کارگاه ارائه می‌شود، افزود: ما در این کارگاه از ابتدا به آموزش بنیادی در حوزه مدیریت رنگ می‌پردازیم و به مباحث مهم و اصولی دیگر در این بخش می‌رسیم و کارگاه می‌تواند برای گرافیست‌ها، فعالان حوزه چاپ و هر کسی که به چاپ علاقه دارد مفید است.

شکوه‌فرد درباره سرفصل‌‌های این کارگاه نیز توضیح داد: مدیریت رنگ در طراحی و مدیریت رنگ در پیش از چاپ موضوعات کلی این کارگاه است که در آن همه چیز درباره اهمیت مدیریت رنگ به مخاطبان کارگاه آموزش داده می‌شود.

وی تاکید کرد: صنعت چاپ امروز با همه صنایع دیگر در ارتباط است و از حالت کاغذ خارج شده و چون با صنایع دیگر ارتباط گرفته باید شروع کنیم به صورت بنیادین آموزش در این حوزه را دنبال کنیم.

شکوه‌فرد با بیان اینکه یکی از عناصر بنیادین، مدیریت رنگ است، گفت: خیلی‌ها فکر می‌کنند مدیریت رنگ توسط طراح است و طراح فکر می‌کند چاپخانه‌دار مسئول آن است، در این کارگاه درباره اهمیت این موضوع و مسئولیت آن بحث و تبادل نظر خواهیم داشت.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News