همه چیز درباره چاپ فلکسو در چهارمین روز IFPEX

مقایسه چاپ فلکسو با چاپ افست و توضیحاتی درباره مشکلات چاپ فلکسو و روش آماده‌سازی فایل در کارگاه «طراحی محصول در چاپ فلکسو» ارائه می‌شود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، کارگاه «طراحی محصول در چاپ فلکسو» جمعه ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۱ تا ۱۲ توسط حمید پیوندی، متخصص نرم‌افزارهای چاپ و بسته‌بندی برگزار می‌شود.

حمید پیوندی درباره اهداف برگزاری این کارگاه، توضیح داد: هدف اصلی ما آشنایی علاقمندان به چاپ فلکسو و رفع سوالات مربوط به این حوزه است و دانشجویان و طراحان و علاقمندان به چاپ فلکسو می‌توانند از این کارگاه استفاده کنند.

وی با اشاره به سرفصل‌های این کارگاه نیز گفت: مقایسه چاپ فلکسو با چاپ افست و توضیحاتی درباره مشکلات چاپ فلکسو و روش آماده‌سازی فایل در این برنامه ارائه خواهد شد.

پیوندی که چند سالی است فقط کار آموزشی انجام می‌دهد، تاکید کرد: در این دوره برای آشنایی راحت تر چاپ فلکسو را با چاپ افست مقایسه می‌کنیم، در ادامه با چند خصوصیات خاص چاپ فلکسو آشنا می‌شویم و در نهایت با سوال و جواب سعی در رفع اشکالات شرکت‌کنندگان داریم.

حمید پیوندی 20 سال سابقه فعالیت در حوزه چاپ دارد، وی صاحب سایت printmag.ir است و سابقه کار در زمینه لیتوگرافی، کلیشه سازی، مدیریت سالن چاپ افست و مدیریت تولید چاپ فلکسو را بر عهده داشته است.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News