تجمیع حلقه‌های زنجیره صنعت چاپ یکی از ویژگی‌های «IFPEX» است

مدیرعامل شرکت تعاونی چاپخانه داران تهران، ضمن اعلام حمایت از نمایشگاه «آینده چاپ ایران» کنار هم جمع کردن رسته‌های مختلف صنعت چاپ و ایجاد زمینه‌ی تعامل بین آن‌ها را از ویژگی‌های مهم این رویداد دانست.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، احمدرضا اعتمادمظاهری، مدیرعامل تعاونی چاپخانه داران تهران با اشاره به برگزاری نمایشگاه «IFPEX»با اظهار خوشحالی از برگزاری این رویداد، گفت: شرکت تعاونی چاپخانه‌داران به صورت همه‌جانبه از برپایی آن حمایت می‌کند و به همین دلیل در نمایشگاه غرفه داریم و با فعالان چاپ و بسته‌بندی تعامل خواهیم داشت.

وی افزود: ما نمایشگاه چاپ درآمدمحور تلقی می‌کنیم که بیشتر مسائل دنبال تجاری است، اما دوست داریم رقابت ایجاد شود و نمایشگاه‌های دیگر چاپ با اهداف عالی‌تر مسائل مرتبط با این حوزه را دنبال کنند.

مظاهری با بیان اینکه منافع پیگیری مساله صادرات در صنعت در این نمایشگاه برای اهالی چاپ است، توضیح داد: چاپخانه‌های بزرگی در کشور فعال هستند که به دنبال کارهای صادراتی هستند و می‌توانند با توسعه فعالیت و کارهای خود، دستاوردها و نوآوری‌های خود را به کشورهای منطقه و سایر کشورها ارائه کنند.

وی تاکید کرد: نمایشگاه آینده چاپ را نمایشگاهی حرفه‌ای‌تر با اهداف عالی‌تری می‌بینیم که می‌تواند موجب شود نمایشگاه‌های دیگر راه خود به سمت صنعت، محصول و پیشرفت تکنولوژی کج کنند و در این مسیر قدم بردارند.
مظاهری همچنین با اشاره به در کنار هم قرار گرفته رسته‌های مختلف و حلقه‌های زنجیره‌ی صنعت چاپ در این رویداد، عنوان کرد: در کنار هم قرار گرفتن این زنجیره کامل در نمایشگاه، زمینه‌های تعامل بین غرفه‌داران و شرکت‌کنندگان را بالا می‌برد، البته این یکی از ویژگی‌های نمایشگاه است، همچنین زمینه‌ای ایجاد می‌شود تا مشتری یا مصرف‌کننده نیز با حضور در این رویداد، به راحتی فعالان این حوزه را شناسایی و با آن‌ها ارتباط برقرار کند.

به گفته وی، مکان برگزاری نمایشگاه آینده چاپ را محل بسیار خوبی در ایران‌مال است و رفت و آمد آن نیز بسیار راحت‌تر است و فکر خوبی بود که در این مکان برگزار شود.

مدیرعامل تعاونی چاپخانه‌داران درباره برنامه‌های این تعاونی در ایام برگزاری نمایشگاه، گفت: با رفتار حرفه‌ای برگزارکنندگان که ما را برای حضور در این رویداد دعوت کردند، در تلاشیم با تامین‌کنندگان بخش‌های مختلف صنعت چاپ شامل تولیدکنندگان مواد اولیه و … در این نمایشگاه ارتباط برقرار کنیم.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News