نمایشگاه «IFPEX» پل ارتباطی میان فعالان بخش‌های مختلف چاپ و صنایع وابسته است

رئیس اتحادیه صنف فروشندگان کاغذ و مقوا با اعلام حمایت از نمایشگاه «IFPEX»، این رویداد را پل ارتباطی میان فعالان بخش‌های مختلف چاپ و صنایع وابسته دانست.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، حمید نیکدل، رئیس اتحادیه صنف فروشندگان کاغذ و مقوا با بیان اینکه نمایشگاه «IFPEX» پل ارتباطی بسیار خوبی میان فعالان بخش‌های مختلف چاپ و صنایع وابسته است، گفت: این نمایشگاه می‌تواند ارتباط خوبی میان فروشندگان و فعالان کاغذ و مقوا و محصولات سلولزی همچنین اتحادیه‌های چاپخانه داران، لیتوگرافان، صحافان و صادرکنندگان محصولات چاپی ایجاد کند.

وی افزود: ما موافق برگزاری این نمایشگاه هستیم و معتقدیم هر کاری که به همکاری‌های مشترک میان اصناف کمک کند خوب است و باید حمایت و تقویت شود.

نیکدل با دعوت از همکاران، فعالان و فروشندگان کاغذ و مقوا برای حضور در این رویداد بین‌المللی، گفت: انتظار داریم که همکاران‌مان در این نمایشگاه طبق سنوات گذشته با برپایی غرفه حضور گرم داشته باشند و بازار فروش داخلی را از دست ندهند.

وی با اشاره به حضور اتحادیه صنف فروشندگان کاغذ و مقوا در این نمایشگاه، عنوان کرد: کاغذ به عنوان یک کالای استراتژیک اهمیت زیادی در صنعت چاپ دارد و این باعث سربلندی صنف ما است که بتوانیم در این نمایشگاه حضور خوب و پررنگی داشته باشیم.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News