غلامرضا شجاع مدیر کمیته تشریفات نمایشگاه «IFPEX» شد/ تشریح فعالیت‌ها

غلامرضا شجاع، مدیر کمیته تشریفات نمایشگاه آینده چاپ، فعالیت‌های این کمیته را در زمینه دعوت از مدیران و مسئولان بخش‌های مختلف کشور تشریح کرد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، غلامرضا شجاع، پیشکسوت صنعت چاپ کشور به عنوان مدیر کمیته تشریفات نمایشگاه «IFPEX» انتخاب شد، وی درباره برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این کمیته، توضیح داد: با توجه به مسئولیتی که به بنده داده شده است همچنین تجربیاتم برای حضور در بخش تشریفات نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، نمایشگاه چاپ و بسته‌بندی و نمایشگاه کاغذ و مقوا، این مسئولیت باعث افتخار من است.

وی افزود: در این زمینه دعوت از شخصیت‌‌های فعال در حوزه فرهنگ و چاپ، همچنین سایر نهادها و سازمان‌ها را در دستور کار داریم، به عنوان مثال از مسئولان وزارتخانه‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی، صنعت، معدن و تجارت و نمایندگان مجلس برای حضور در این رویداد بین‌المللی دعوت کرده‌ایم.

شجاع همچنین به دعوت از تشکل‌ها و اتحادیه‌های چاپ، ناشران، مطبوعات و صنایع سلولزی برای بازدید از این رویداد اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به اهمیت موسسه فرهنگی اکو، از رئیس این موسسه برای بازدید از نمایشگاه دعوت کرده‌ایم و در روز دوم میزبان وی خواهیم بود.

وی تاکید کرد: از همه کسانی که در صنعت چاپ و صنایع وابسته مشغول کار هستند دعوت می‌کنم که در این رویداد که اولین تجربه برگزاری را دارد شرکت کنند، امیدوارم میزبان خوبی برایشان باشیم.

شجاع با بیان اینکه حضور بازدیدکنندگان تخصصی همیشه مهمترین قسمت هر نمایشگاهی است، گفت: حضور افراد باتجربه و پیشکسوتان صنعت چاپ در این رویداد همواره یک موضوع مهم است، با توجه به تجربیاتی که از قبل داشتم تلاش می‌کنم این موضوع اتفاق بیفتد و شاهد حضور پررنگی از صنف و صنایع وابسته در این نمایشگاه باشیم.

وی همچنین بر لزوم اهمیت برگزاری این نمایشگاه در صنعت چاپ کشور تاکید کرد و یادآور شد: این نمایشگاه می‌تواند برای گسترش همکاری‌های منطقه‌ای و بین‌المللی مفید باشد، امیدوارم با این رویداد برگزارکننده خوب و قوی‌ای برای همه اهالی صنعت چاپ و صنایع وابسته باشیم.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News