تیم اجرایی «IFPEX» با قدرت پیش می‌رود

بابک عابدین از آمادگی کامل تیم اجرایی برای نمایشگاه آینده چاپ ایران خبر داد و گفت: به حول قوه الهی و با توکل به خدا رویدادی سرشار از امید و موفقیت را در پیش داریم.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران،» بابک عابدین، رئیس نمایشگاه «IFPEX» با اشاره به فرایند اجرایی این رویداد، توضیح داد: نمایشگاه طبق روال کاری پیش می‌رود، فعالیت ستاد ادامه دارد و تلاش برای جذب بازدیدکننده از اصناف مختلف ادامه دارد.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه به پایان رسیده است، افزود: اکنون غرفه‌داران شروع به ساخت غرفه‌های خود کرده‌اند، نقشه نمایشگاه در سایت WWW.IFPEX.IR   قرار داده خواهد شد و درصدد کارهای تشریفات و افتتاحیه هستیم.

عابدین ادامه داد: به حول قوه الهی و با توکل به خدا رویدادی سرشار از امید و موفقیت برگزار خواهد شد و امیدواریم در این رویداد  بتوانیم فضایی ایجاد کنیم تا ارتباط میان متقاضیان صنایع چاپ و بسته‌بندی، تولیدکنندگان، تشکل‌ها و انجمن‌های مرتبط، تصمیم‌‌گیران و تصمیم‌سازان این حوزه نزدیک‌تر شود.

وی با طرح این موضوع که می‌خواهیم شرایطی ایجاد شود تا نمایشگاه در آینده هر چه بیشتر در جامعه بین‌المللی شناخته شود، عنوان کرد: در صورت تحقق این موضوع می‌توانیم بستری ایجاد کنیم تا هم در تولیدات و صادرات صنایع چاپ و بسته‌بندی توسعه داشته باشیم و هم بتوانیم فعالیت‌های دانش‌بنیان و نوآور صنایع چاپ و بسته‌بندی را با توجه به اهداف بلند مدت دولت و نظام پیش ببریم.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ همچنین تاکید کرد: از سوی دیگر در تلاشیم بتوانیم به افرادی که خلاقیت دارند انگیزه‌ای بدهیم تا تولیدات دانش بنیان خود را افزایش دهند و در آینده پذیرای تکنولوژی‌ها و فناوری‌های برندهای مطرح دنیا در ایران باشیم و جامعه متقاضی صنایع چاپ و بسته‌بندی در حوزه بین‌المللی نیز برای دیدن این تکنولوژی‌ها به کشور ما بیایند و رونق مستمری در پیشرفت، دستاوردها و آینده صنعت چاپ ایران داشته باشیم.

بابک عابدین در ادامه صحبت‌های خود از همه افرادی که در این مدت همراه و کمک تیم برگزارکننده نمایشگاه بود، تشکر کرد و گفت: از همه این افراد دعوت می‌کنیم از نمایشگاه بازدید کنند، همچنین از همه کسانی که در اطلاع‌رسانی و رسیدن به اهدافی که از ابتدا برای آن برنامه ریزی کرده بودند به ما کمک کردند، تشکر می‌کنم.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News