«IFPEX» بر بازار چاپ منطقه و جهان تاثیرگذار خواهد بود

مدیرعامل کارتن‌سازی میهن معتقد است؛ «آینده چاپ ایران» بر صادرات و توسعه این صنعت تاثیر می‌گذارد و می‌تواند به رونق و گسترش فرصت‌های اقتصادی کشور کمک زیادی کند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، علیقلی اعظمی، مدیر عامل انجمن مدیران صنایع کارتن و ورق کشور، برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی در حوزه چاپ را یک ضرورت دانست و عنوان کرد: نمایشگاه‌های تخصصی عموما مخاطبان خاص خود را دارند و با تکیه بر افراد متخصص و حرفه‌ای که در دل خود دارند، به رونق و توسعه کسب و کارهای مختلف کمک می‌کند، نمایشگاه آینده چاپ ایران نیز با بهره‌مندی از این ویژگی‌ها می‌تواند موفق و موثر عمل کند.

وی افزود: تمرکز آینده چاپ ایران بر صادرات و توسعه آن است، موضوعی که می‌تواند به رونق و گسترش فرصت‌های اقتصادی کشور کمک زیادی کند.

اعظمی با بیان اینکه حضور در نمایشگاه عموما با هدف معرفی توانمندی‌های هر مجموعه انجام می‌شود، گفت: فواید برگزاری نمایشگاه نه فقط برای خودمان در ایران بلکه برای منطقه و سایر کشورهای جهان تاثیر زیادی دارد، زیرا دانش فنی خوبی در ایران وجود دارد، همچنین ماشین‌آلات خوبی در کشور داریم.

وی تاکید کرد: کارهای چاپی در حوزه‌های مختلف بسته‌بندی، لیبل، چاپ انعطاف‌پذیر و .. در کشور ما به صورت خیلی خوبی پیش می‌رود و باید بتوانیم با استفاده از ظرفیت این نمایشگاه و حضور هیات‌های تجاری خارجی این توانمندی‌ها را به نمایش بگذاریم.

اعظمی همچنین با اشاره به حضور شرکت کارتن‌سازی میهن در نمایشگاه گفت: تولید کارتن با کیفیت و محصولات بسیار خوب و چاپ مناسب از جمله اقداماتی است که طی سال‌های اخیر دنبال کرده‌ایم و برای حضور در نمایشگاه نیز برنامه ویژه‌ای برای آن داریم.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News