تشریح خدمات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نمایشگاه IFPEX

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با نمایشگاه آینده چاپ ایران به ارائه خدمات و مشاوره در حوزه‌های مختلف مورد نیاز چاپخانه‌داران می‌پردازد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، محسن شمس، مسئول غرفه دفتر امور چاپ و نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به حمایت معنوی این وزارتخانه از نمایشگاه IFPEX عنوان کرد: با توجه به ساختار اداری اداره کل چاپ و نشر، این‌ مجموعه با حضور در این رویداد کارشناسان ما به ارائه اطلاعات درباره ورود و ترخیص ماشین‌آلات چاپ و صنایع پابسته،
تاسیس چاپخانه و واحد‌های وابسته و ورود و ترخیص محصولات چاپی همچنین صادرات محصولات چاپی در خدمت مراجعه‌کنندگان و علاقمندان ورود به عرصه چاپ همچنین فعالان حوزه نمایشگاه هستند.

وی افزود: یکی‌ دیگر از فعالیت‌هایی که در قالب میز خدمت به مخاطبان و بازدیدکنندگان نمایشگاه ارائه می‌شود مشاوره و راهنمایی درباره روند شکل‌گیری تاسیس چاپخانه تا فرایند اخذ پروانه تاسیس و … است که به افراد مختلف ارائه خواهد شد.

شمس همچنین ارائه راهنمایی برای دیگر فعالیت‌های مرتبط با حوزه چاپ را در نمایشگاه آینده چاپ ایران دنبال می‌کنیم، توضیح داد: اطلاعات مرتبط با نقل و انتقال ماشین آلات همچنین جابجایی مکان چاپخانه نیز در این میز خدمت به مخاطبان ارائه می‌شود.

نمایشگاه آینده چاپ ایران از ۲۰ تا ۲۳ دی ماه ۱۴۰۱ در مرکز نمایشگاهی ایران‌مال برگزار خواهد شد.

Related News