برگزاری 8 نشست تخصصی در نمایشگاه «آینده چاپ ایران»

هشت نشست آموزشی و ورکشاپ تخصصی با موضوعات مرتبط با چاپ، بسته‌بندی و مبادلات صادراتی در ایام نمایشگاه «آینده چاپ ایران» برگزار خواهد شد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، همزمان با نخستین تجربه نمایشگاه «IFPEX»، هشت نشست آموزشی و ورکشاپ تخصصی با حضور متخصصان و اهالی صنعت چاپ و بسته‌بندی برگزار می‌شود.

مطابق با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در نخستین روز از نمایشگاه، یعنی سه‌شنبه 20 دی ماه، ترجمه سخنرانی اندی توماس، مدیر استراتژی گروه تارسوس و سردبیر ماهنامه labels &labeling با عنوان «نوآوری‌ها در چاپ و بسته‌بندی» از ساعت 11 تا 12 ارائه خواهد شد. همچنین در همین روز کارگاه «آموزش تاثیر تکنولوژی در بهره‌وری صنعت چاپ» از ساعت 16 تا 17 برگزار می‌شود که مدرس این کارگاه مانی نورایی، مدرس دانشگاه است.

چهارشنبه 21 دی‌ماه از ساعت 11 تا 12 احمد صالحی، پژوهشگر و مشاور اقتصادی کارگاه «مروری کاربردی بر قراردادهای هوشمند و رمزارزها در تجارت بین‌الملل» را برگزار می‌کند و از ساعت 16 تا 17 کارگاه «مدیریت رنگ در طراحی و پیش از چاپ» توسط اشکان شکوه‌فرد، رئیس کمیته آموزش الماس پلاس ارائه خواهد شد.

کارگاه «نحوه ایفای تعهداد ارزی صادرکنندگان/تشریح جدید‌ترین مقررات و پاسخگویی به مشکلات صادرکنندگان در ایفای تعهدات ارزی» نیز در روز پنجشنبه 22 دی‌ماه ساعت 11 تا 12 برگزار می‌شود که مدرس این کارگاه، ناهید دشتدار، معاون اداره کل خدمات ارزی و مالی سازمان توسعه و تجارت ایراناست. از ساعت 16 تا 17 نیز شاهین آریان‌فرد، معاون بخش پیش از چاپ چای دبش کارگاه «ساختار طراحی بسته‌بندی» را برگزار می‌کند.

همزمان با آخرین روز نمایشگاه «آینده چاپ ایران» نیز در روز جمعه 23 دی‌ماه از ساعت 11 تا 12 کارگاه «طراحی محصول در چاپ فلکسو» توسط حمید پیوندی، متخصص نرم‌افزارهای چاپ و بسته‌بندی برگزار می‌شود و عصر آن روز از ساعت 16 تا 17 نیز بار دیگر ترجمه سخنرانی «نوآوری‌ها در چاپ و بسته‌بندی» شامل ارائه اندی توماس با ترجمه فارسی به سمع و نظر علاقه‌مندان خواهد رسید.

حضور در تمامی کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی نمایشگاه آینده چاپ ایران IFPEX برای اهالی و دست‌اندرکاران صنعت چاپ و بسته‌بندی، آزاد است.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News