انتخاب شعار صادرات برای نمایشگاه «IFPEX» هوشمندانه است

مدیرعامل ماشین‌سازی کیامرثی گفت: امروز بخش زیادی از واسطه‌های فعال در حوزه چاپ فقط به موضوع واردات فکر می‌کنند و کمتر کسی به فکر صادرات و توسعه صنعت چاپ از این بخش است، اما «IFPEX» روی آن تمرکز کرده است.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، محمد کیامرثی مدیرعامل ماشین سازی کیامرثی با اشاره به انتخاب هوشمندانه شعار صادرات برای نمایشگاه «IFPEX»، گفت: ما اگر بتوانیم در کسب و کار صنعت چاپ با توجه به توانمندی‌ها و سرمایه‌گذاری‌هایی که انجام شده صادرات داشته باشیم، خیلی خوب است و به همین دلیل هرگونه همراهی و همکاری را دنبال می‌کنیم.

وی افزود: امروز تعداد زیادی از واسطه‌های فعال در حوزه چاپ فقط به موضوع واردات فکر می‌کنند و کمتر کسی به فکر صادرات و توسعه صنعت چاپ از این بخش است که این موضوع برخلاف کار ما در بخش ماشین‌سازی است.

کیامرثی با پیش‌بینی اینکه آینده چاپ ایران، نمایشگاهی موفق خواهد بود، عنوان کرد: صنعت چاپ در کشور ما نسبت به گذشته پیشرفت خوبی داشته و نادرترین کارهای چاپی توسط همکاران ما تولید می‌شود، همچنین نفرات نخبه و خوبی در این صنعت مشغول کار هستند که کارشان باید دیده شود.

وی تاکید کرد: برخی کارها با وجود توانمندی‌ بالایی که در صنعت چاپ وجود دارد به خارج از کشور صادر می‌شود. فکر می‌کنم اکنون زمانی است که باید از سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف این صنعت؛ به‌خصوص بخش پس از چاپ حمایت کنیم.

کیامرثی با بیان اینکه ما در بخش صادرات به توسعه و تکمیل خدمات در بخش چاپ و پس از چاپ داریم، ادامه داد: من به برگزاری موفق این نمایشگاه با تکیه به تجربه برگزارکنندگان و مجریان برپاکننده این رویداد باور دارم.

وی همچنین درباره برنامه‌های این مجموعه برای حضور در نمایشگاه آینده چاپ ایران، توضیح داد: از زمان شروع کار ماشین‌سازی تلاش کردیم ماشین‌هایی که در کشور نیست، تولید کنیم و همه کارهای ما از دهه 60 تاکنون برای نخستین بار در ایران انجام شده و استمرار داشته است و همیشه تلاش کردیم همه امکانات مورد نیاز بازار را در دستگاه‌ها قرار دهیم.

کیامرثی تاکید کرد: علاوه بر ماشین‌آلات U و دستگاه طلاکوب که امروز یک محصول شناخته شده برای مصرف داخلی و صادرات است و طرفداران خوبی هم دارد، دستگاه سلفون‌های دوکار و حرارتی جدیدترین محصول ما است که در نمایشگاه عرضه خواهیم کرد.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News