حضور در نمایشگاه‌های تخصصی بهترین راه برای دیده شدن است

مدیرعامل شرکت «آشنا برچسب» تخصصی بودن نمایشگاه آینده چاپ ایران را کمک ویژه‌ای برای دیده شدن توانمندی شرکت‌کنندگان دانست.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، محمد نوریان، مدیرعامل شرکت «آشنا برچسب»، درباره این رویداد تخصصی، گفت: این نمایشگاه می‌تواند دستاوردهای خوبی به همراه داشته باشد، به این شرط که زیرساخت‌های آن شامل برگزاری، اطلاع‌رسانی و جذب مخاطب در آن به درستی انجام شده باشد.

وی افزود: با توجه به وجود چاپخانه‌های بزرگ و ماشین‌آلات روز دنیا در ایران در همه زمینه‌ها می‌توان کار کرد، در این میان بهترین راهکار برای دیده شدن توانمندی‌های چاپ کشور برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی، همچنین تعامل، همکاری و داد و ستد با کشورهای دیگر است.

نوریان همچنین در ادامه صحبت‌های خود تخصصی بودن نمایشگاه آینده چاپ ایران را کمک ویژه‌ای برای همه شرکت‌کنندگان دانست و عنوان کرد: ما امسال در نمایشگاه‌های حوزه چاپ حضور داشتیم و برنامه‌های نمایشگاهی خود را به صورت تخصصی در رویداد پیش رو ادامه خواهیم داد.

وی به موضوع کسادی بازار طی سال‌های اخیر اشاره کرد و گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا بازار کساد بود و به دلیل تحریم‌ها، مسائل روز کشور و نبود ثبات قیمت مواد اولیه، رونقی در کار نیست، امیدوارم استقبال از این نمایشگاه تخصصی خوب باشد.

به گفته نوریان، دعوت از فعالان اقتصادی ایران و کشورهای همسایه برای حضور در این رویداد با هدف ایجاد رونق اقتصادی برای همه شرکت‌کنندگان و فعالان ضروری است.

وی که بیش از 20 سال سابقه فعالیت در حوزه چاپ لیبل و برچسب دارد، با اشاره به تجربه برگزارکنندگان این نمایشگاه، گفت: برگزارکنندگان این رویداد افراد موفقی هستند و برپایی این نمایشگاه قطعا خوب است، زیرا در نمایشگاه‌های بین‌المللی زیادی حضور داشتند و می‌توانند با تکیه بر تجربه حضور در رویدادهای خارجی این نمایشگاه را برگزار کنند.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News