IFPEX» می‌تواند مرجع تخصصی حوزه چاپ شود

مدیر فروش ایران شرکت «لاکسل»؛ زیرمجموعه شرکت زلر آلمان معتقد است؛ نمایشگاه «آینده چاپ ایران»می‌تواند در آینده به عنوان یک مرجع تخصصی برای حوزه چاپ شناخته شود.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، سامان سرابی، مدیر فروش ایران شرکت «لاکسل»؛ زیرمجموعه شرکت زلر آلمان، تخصصی بودن نمایشگاه «IFPEX» را یکی از ویژگی‌های این رویداد دانست و گفت: این نمایشگاه با توجه به دیدگاه‌ها، برنامه‌‌ها و کارهایی که برای آن برنامه‌ریزی شده است، یکی از تخصصی‌ترین فعالیت‌های صنعت چاپ به شمار می‌آید که با حضور غرفه‌داران و بازدیدکنندگان متخصص همراه خواهد بود.

وی ادامه داد: به دنبال سیاست‌هایی که برگزارکنندگان این نمایشگاه در پیش گرفته‌اند، اتاق فکر و برگزاری خوب آن، رویداد تخصصی «IFPEX» می‌تواند موفق عمل کند.

سرابی با بیان اینکه صنعت چاپ کشور اکنون در حوزه لیبل و بسته‌بندی خوب و فعال است، گفت: اکنون در حوزه ماشین‌آلات تخصصی، تکنولوژی و مواد مصرفی در بخش لیبل خیلی خوب جلو می‌رویم همچنین در بخش بسته‌بندی دارویی نیز شرکت‌های خوبی کار می‌کنند و پیشرفت خوبی داریم.

وی یادآور شد: با توجه به بحث دستمزدها و حامل‌های انرژی در ایران، معرفی ما به منطقه خیلی راحت‌تر است تا بتوانیم از ظرفیت‌های موجود به خوبی بهره‌ ببریم، اما باید پتانسیل خود را به خوبی معرفی کنیم.

سرابی با اشاره به حضور پاویون صنعت چاپ ایران در نمایشگاه دبی، عنوان کرد: بسیاری از بازدیدکنندگان زمانی که نمونه بسته‌بندی و لیبلینگ ما را می‌دیدند از پیشرفت و تکنولوژی موجود در ایران تعجب می‌کردند، در این زمینه معتقدم شناساندن این توانایی‌ها به بازارهای منطقه و جذب اعتماد مشتریان خارجی اهمیت دارد.

وی که بیش از ده سال است در حوزه مرکب یو‌وی فعال است، همچنین به حضور مجموعه «لاکسل» در نمایشگاه آینده چاپ ایران، توضیح داد: مدت‌ها بود که در نمایشگاهی حضور نداشتیم، اما معتقدیم که حضور ما در «IFPEX» می‌تواند محصولات جدید خود در حوزه مرکب‌های چاپ را به بازار معرفی کنیم، با آگاهی دادن به مشتریان و بر اساس شرایط خاص به مشتریان خود خدمات ارائه دهیم.

سرابی در ادامه به ارتباطات گسترده رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ با فعالان چاپ سراسر کشور، گفت: لزومی ندارد که حتما بازدیدکنندگان نمایشگاه زیاد باشند، بلکه کیفیت اهمیت دارد. اینکه ما تعداد محدودی مشتری داشته باشیم که تخصصی فعالیت داشته باشند کفایت می‌کند.

وی تاکید کرد: این رویداد نخستین تجربه خود را پیش رو دارد و در این زمینه باید از برگزاری آن حمایت کنیم، معتقدم این نمایشگاه می‌تواند در آینده به عنوان یک مرجع تخصصی برای حوزه چاپ شناخته شود و پتانسیل آن در آینده برای متخصصان و فعالان حوزه تکنولوژیک چاپ خیلی بیشتر خواهد بود.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News