تشریح امکانات مرکز نمایشگاهی ایران‌مال به غرفه‌داران IFPEX

معاون مرکز نمایشگاهی ایران مال در نشست با غرفه‌داران نمایشگاه IFPEX ضمن توضیح درباره خدمات این مرکز، از همراهی تمام و کمال با مجریان خبر داد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، اسعدی، معاون مرکز نمایشگاهی ایران مال در نشست برگزارکنندگان و غرفه‌داران نمایشگاه «IFPEX»، عنوان کرد: ایران مال در فضایی به وسعت 27 هکتار و دو هزار و 100 مترمربع زیربنا به عنوان بزرگترین مال دنیا شناخته می‌شود که از تجهیزات و فناوری‌های روز دنیا بهره‌مند است.

وی ادامه داد:‌ کشور ما به موضوع فرهنگ‌سازی در حوزه برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی نیاز دارد و ما تلاش می‌کنیم که این فرهنگسازی و تغییر نگاه را در برگزارکنندگان و مخاطبان ایجاد کنیم.

اسعدی همچنین در بخش دیگر صحبت‌هایش افزود: نمایشگا‌ه‌های بین‌المللی ویترین کشور هستند؛ زمانی که از کشورهای دیگر به کشور ما می‌آیند باید در جریان نوآوری‌ها و دستاوردهای کشور قرار گیرند، ما باید با کمک هم اقتصاد جهانی را جلو ببریم و نمایشگاه‌های تخصصی مسیر خوبی هستند.

وی در ادامه به امکاناتی که برای مجریان و غرفه‌داران و بازدیدکنندگان اختصاص داده شده است، گفت: فضای مرکز نمایشگاهی حدود 50 هزار مترمربع است که سه سالن دارد و 15 هزار مترمربع آن مفید و برای غرفه‌ها کاربرد دارد.

اسعدی با بیان اینکه کف‌سازی مناسب برای فضای نمایشگاه انجام شده است، ادامه داد: ما تلاش می‌کنیم فقط محل برگزاری را به مجری ندهیم بلکه در کنار مجری و غرفه‌دار ایستاده‌ایم تا کار به خوبی انجام شود، در این زمینه امکانات مناسب برای حمل و نقل بار و شرکتی خدماتی برای ارائه خدمت به غرفه‌داران در نظر گرفته‌ایم.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی «ایران‌مال» برگزار خواهد شد.

Related News