«IFPEX» گامی نو در صنعت چاپ منطقه است

مدیرعامل شبکه چاپ معتقد است؛ نمایشگاه «IFPEX» به دلیل دارا بودن رویکرد صادرات در حوزه چاپ و بسته‌بندی، گامی نو در نمایش صنعت چاپ ایران در منطقه ایجاد می‌کند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، اردلان شاهین‌کار، مالک مجموعه شاهین کار و مدیر عامل شبکه چاپ با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه «IFPEX» عنوان کرد: با توجه به شناخت و تجربیاتی که برگزارکنندگان این نمایشگاه از بازار و محصولات چاپی مورد نیاز کشورهای منطقه و برگزاری نمایشگاه‌های خارج از کشور دارند، همچنین رویکرد صادرات در حوزه چاپ و بسته‌بندی و تخصصی بودن نمایشگاه به طور یقین متفاوت از سایر نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود و گامی نو در نمایش صنعت چاپ ایران در منطقه خواهد بود.

وی افزود: با توجه به عدم تبلیغات مناسب در صنعت چاپ و سایر صنایع وابسته در ایران و کشورهای منطقه، می‌توان به بهترین شکل از این نمایشگاه برای نمایش محصولات توانمندی‌های صنعت چاپ کشور استفاده کرد تا نقطه عطفی در صنعت چاپ و آینده چاپ باشد.

شاهین‌کار همچنین با اشاره به اهمیت حوزه بسته‌بندی، توضیح داد: با توجه به نیاز صادرات محصولات و ارزآوری برای کشور، حوزه بسته‌بندی نقش پررنگی در فروش محصولات صادراتی دارد و می‌توان با نمایش این محصولات به صادرکنندگان کمک کرد.

وی در ادامه با ارائه پیشنهادهایی برای بهتر برگزاری نمایشگاه، گفت: معتقدم در دو بخش به معرفی این حوزه می‌توان پرداخت؛ نخست نمایش کیفیت تولیدات بسته‌بندی و چاپ برای صادرات محصولات شامل جعبه، لیبل، پکیجینگ محصولات و بعد بعدی نمایش توانمندهای چاپ و بسته‌بندی به بازدیدکنندگان و صاحبان کسب کار برای پیشرفت صنعت بسته‌بندی و صادرات.

وی همچنین درباره برنامه‌های مجموعه شبکه چاپ برای حضور در نمایشگاه «IFPEX» توضیح داد: برنامه مجموعه شبکه چاپ رونمایی از محصولات جدید خود در حوزه بسته‌بندی شامل لیبل و جعبه و .. و رویکرد صاداراتی محصولات کاغذی و مقوایی است.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News