ثبت‌نام هیأت‌های تجاری برای حضور در «IFPEX»

رئیس نمایشگاه «آینده چاپ ایران» از فعال شدن گزینه ثبت‌نام هیات‌های تجاری در سایت نمایشگاه خبر داد تا هیات‌های تجاری چاپ و صنایع وابسته کشورهای مختلف بتوانند برای بازدید از این رویداد اقدام کنند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، بابک عابدین، رئیس این نمایشگاه با اعلام فعال شدن گزینه ثبت‌نام هیات‌های تجاری در سایت WWW.IFPEX.IR عنوان کرد: در سایت نمایشگاه عبارت «Delegate Registration» فعال شده و هیات‌ها می‌توانند با ثبت‌نام و درج اطلاعات افراد پیشنهادی در رویداد آینده چاپ ایران حضور داشته باشند.

وی افزود: پس از ثبت‌نام هیات‌های تجاری، اطلاعات افراد متقاضی بازدید از نمایشگاه بررسی می‌شود و در صورتی که گزینه‌ها و درخواست‌ها درست باشد، دعوتنامه برای افراد ارسال خواهد شد.

عابدین با اشاره به رایزنی با 2 ارگان انجمن واردکنندگان و صادرکنندگان صنایع اقلیم کردستان و اتاق بازرگانی روسیه گفت: قرار است هیات تجاری تخصصی از اقلیم کردستان در نمایشگاه حضور داشته باشند و از امکانات و مزایای بازدیدکنندگان تخصصی این رویداد بهره‌مند شوند.

وی تاکید کرد: همزمان با کشور عراق نیز رایزنی‌هایی کردیم و هیات تجاری این کشور نیز از آفرهای دو شب و سه روز اقامت رایگان و مزایای بازدید از نمایشگاه بهره‌مند شوند.

به گفته عابدین، نمایندگانی نیز از سایر کشورها برای حضور در این رویداد اعلام آمادگی کرده‌اند و هیات برگزاری در حال آماده‌سازی شرایط حضور آن‌ها در نمایشگاه است.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News