تمرکز IFPEX بر توسعه توان صادراتی فعالان چاپ کشور است

مدیر اجرایی نمایشگاه «آینده چاپ ایران» می‌گوید؛ این رویداد سعی دارد زمینه‌ساز آینده‌ای درخشان برای صنعت چاپ باشد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، موسی خانمرادی، مدیر اجرایی نمایشگاه «IFPEX» با اشاره به برگزاری این رویداد در مرکز نمایشگاهی ایران مال، عنوان کرد: در این نمایشگاه میزبان حدود 80 شرکت فعال در زمینه چاپ و بسته‌بندی در فضایی افزون بر 4500 مترمربع خواهیم بود.

وی با بیان اینکه ایران مال یکی از بزرگترین مراکز تجاری خاورمیانه و جهان است، ادامه داد: این مرکز بین‌المللی فضاهایی منحصربه‌فرد، خدمات و امکاناتی مناسب همچون سالن نمایشگاهی استاندارد، پارکینگ عمومی و ویژه غرفه‌داران، انواع کافی شاپ و رستوران و … در اختیار دارد که زمینه را برای برپايي شایسته نمایشگاه آینده چاپ ایران مهيا ساخته است.

خانمرادی افزود: نمایشگاه «آینده چاپ ایران» در سالن E1 این مرکز برگزار می‌شود که این طبقه سالن اصلی مجموعه نمایشگاهی ایران مال است که سالن نمایشگاهی، تراس، فضای نشیمن و استیج (مجهز به ویدئو وال برای برگزاری مراسم و برنامه‌های آموزشی) را دربر دارد.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه برای ساخت غرفه‌های پیش ساخته از سیستم غرفه‌سازی مدولار- دکوراتیو (Quick Wall) استفاده شده است، توضیح داد: این سیستم بر اساس آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا اجرا شده و غرفه‌های پیش ساخته را از سازه‌های مدولار فعلی متمایز می‌کند.

خانمرادی با اشاره به امکاناتی که غرفه‌داران می‌توانند از آن استفاده کنند، توضیح داد: اتاق‌های مذاکرات یکی از این امکانات است که 6 اتاق اختصاصی با ظرفیت ۸ نفر را شامل می‌شود و هر اتاق به صورت مجزا از یکدیگر، برای برگزاری انواع جلسات تجاری و انعقاد قرارداد پیش‌بینی شده است. همچنین اتاق ورکشاپ با ظرفیت ۲۴ نفر دارای تجهیزاتی شامل لپ‌تاپ و نمایشگر نیز یکی دیگر از این امکانات برای غرفه‌داران است.

وی با اشاره به اختصاص اتاق سمینار با ظرفیت ۳۰ نفر برای برگزاری انواع سمینارهای تخصصی و کلاس‌های آموزشی، گفت: یک اتاق کنفرانس نیز با ظرفیت ۱۲۰ نفر دارای تجهیزات صوتی و تصویری شامل ویدیوپروژکتور، لپ‌تاپ و نمایشگر برای نمایشگاه در نظر گرفته شده است.

خانمرادی با بیان اینکه ما در این نمایشگاه به دنبال جایگزین شدن با هیچ نمایشگاهی نیستیم، افزود: نمایشگاه آینده چاپ ایران با تمرکز بر توسعه توان صادراتی فعالان صنعت چاپ کشور و گسترش ارتباط با کشورهای منطقه و همسایه فعالیت‌های خود را در گام نخست دنبال می‌کند.

وی یادآور شد: ما در نمایشگاه «آینده چاپ ایران» سعی می‌کنیم با ارائه بهترین خدمات نمایشگاهی، زمینه‌ساز آینده‌ای درخشان برای صنعت چاپ کشور باشیم.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News