نمایشگاه IFPEX رویداد متفاوتی خواهد بود

به گفته مدیرعامل مجتمع چاپ نقش الماس اعمال برنامه‌های تخصصی و حضور هیات‌های تجاری، نمایشگاه IFPEX را به رویدادی متفاوت تبدیل خواهد کرد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، سعید حاجیلو مدیرعامل مجتمع چاپ نقش الماس در سخنانی با اشاره به نخستین تجربه برگزاری این نمایشگاه، عنوان کرد: با توجه به سیاست‌گذاری‌ها و اطلاع‌رسانی برای مخاطبان خاص جهت بازدید از نمایشگاه در صنوف مختلف که مشتری واحدهای تولیدی چاپ هستند، شاهد رویداد متفاوتی خواهیم بود.

وی با اشاره به حضور برندها و شرکت‌های معتبر حوزه غذایی، بهداشتی و آرایشی در این رویداد، افزود: اطمینان دارم کسانی که در این نمایشگاه حضور دارند اگر با برنامه‌ریزی و هدف جلو بیایند، دست خالی از آن برنخواهند گشت؛ زیرا ظرفیت‌های بالایی در این حوزه وجود دارد.

حاجیلو گفت: طی سال‌های اخیر، شیوع بیماری کرونا موجب شد که تبادلات و همکاری‌های بین‌المللی اقتصادی رونق زیادی نداشته باشد؛ اما اکنون که در دوران پساکرونا قرار داریم، می‌توانیم از ظرفیت‌های موجود در حوزه چاپ برای توسعه روابط بین‌الملل خود سود ببریم.

وی تاکید کرد: با توجه به حضور هیات‌های خارجی و منطقه‌ای در این رویداد،‌ می‌توان گفت برای همه بخش‌های صنعت چاپ مفید و کارا خواهد بود و ماحصلی برای هر بخش به همراه دارد.

مدیرعامل مجتمع چاپ نقش الماس با اشاره به وجود بازار رقابتی در صنعت چاپ کشور، گفت: از نظر نیروی انسانی، هزینه‌های جاری و .. موقعیت‌ها و مزیت‌های مناسبی در کشور ما است تا بتوانیم سفارش‌های چاپی بین‌المللی داشته باشیم.

وی همچنین درباره برنامه‌های این مجموعه برای حضور در نمایشگاه گفت: یک سری محصولات به سبد کالایی ما اضافه شده است و این محصولات را برای بازار هدف خود در کشورهای همسایه و شمال ایران در نمایشگاه عرضه می‌کنیم.

حاجیلو در پایان با اشاره به برنامه‌ریزی مدیران نمایشگاه برای حضور بازدیدکنندگان و هیات‌های تجاری از کشورهای مختلف، عنوان کرد: ما از این فرصت استفاده کردیم تا جدیدترین محصولات خود در حوزه‌های مختلف را در نمایشگاه ارائه کنیم.

نمایشگاه آینده چاپ ایران ۲۰ تا ۲۳ دی‌ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News