تخفیف ویژه IFPEX برای تولیدکنندگان ماشین‌آلات داخلی

نمایشگاه «آینده چاپ ایران» برای حضور تولیدکنندگان ماشین‌آلات داخلی چاپ و حوزه‌های مرتبط در این رویداد، تخفیف ویژه در نظر گرفته است.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، بابک عابدین، رئیس و مجری برگزاری این رویداد با اشاره به تمهیدات و برنامه‌ریزی‌هایی که برای این رویداد پیش‌بینی شده است، توضیح داد: تخفیف ویژه‌ای برای حضور تولیدکنندگان ماشین‌آلات و تجهیزات شامل حوزه چاپ، بسته‌بندی غذایی و صنایع تکمیلی در نمایشگاه IFPEX، در نظر گرفته‌ایم.

وی با بیان اینکه این کار با هدف حمایت از تولید داخلی انجام می‌شود، عنوان کرد: کاهش وابستگی به صنایع و ماشین‌آلات خارجی هدف اصلی از این تصمیم است و در تلاشیم با توانمندسازی تولیدکنندگان داخلی، زمینه خروج ارز از کشور برای تهیه ماشین‌های خارجی را کاهش دهیم.

عابدین ادامه داد: با حمایت از تولیدکنندگان ماشین‌آلات داخلی، علاوه بر تامین نیاز فعالان چاپ داخل کشور، با نمایش توانمندی‌های آنان به کشورهای منطقه می‌توانیم ارزآوری خوبی هم برای کشور داشته باشیم.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ و بسته‌بندی ایران در بخش دیگر صحبت‌هایش افزود: همچنین برای واردکنندگان تکنولوژی‌های نوین در صنعت چاپ و کسانی که برای نخستین بار دستاوردهای و فناوری‌های نوین حوزه چاپ را به نمایشگاه می‌آورند، تسهیلاتی برای حضور آسان‌تر در نمایشگاه پیش‌بینی شده است.

نمایشگاه «آینده چاپ ایران» 20 تا 23 دی ماه از ساعت 10 تا 19 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News