جذابیت «آینده چاپ ایران» برای کشورهای منطقه

مدیر عامل شرکت افق قطعات آسیا معتقد است؛ نمایشگاه IFPEX با پیش‌بینی رویدادهای موثر در حاشیه نمایشگاه می‌تواند چرخ صنعت چاپ را به حرکت درآورد.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، هاشم احمدی، مدیر عامل شرکت افق قطعات آسیا درباره اهمیت و ضرورت برگزاری این رویداد اقتصادی، عنوان کرد: با توجه به نامگذاری زیبایی که برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است، اگر از کشورهای منطقه دعوت موثر برای حضور در آن به عمل بیاید، می‌تواند تاثیر زیادی در صنعت چاپ کشور ما داشته باشد.

وی ادامه داد: با اطلاع‌رسانی‌ از ظرفیت و توان صنعت چاپ کشور در این نمایشگاه، بسیاری از چاپخانه‌داران کشورهای همسایه و منطقه می‌توانند از خدمات چاپی و توانمندی‌های دست‌اندرکاران این حوزه استفاده کنند.

احمدی با بیان اینکه نمایشگاه در تجربه نخست برگزاری ممکن است کمی ناشناخته باشد، گفت: این موضوع کاملا طبیعی است اما از آنجایی که «آینده چاپ ایران» یک رویداد تخصصی است، آینده خوب و روشنی پیش رو دارد.

وی تاکید کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های خوبی که برای بخش‌های مختلف مثل حضور هیات‌های تجاری یا ارائه خدمات برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده است، معتقدم این نمایشگاه می‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

مدیر عامل شرکت افق قطعات آسیا همچنین به توانمندی‌های قابل توجه ایران در بخش لیبل اشاره کرد و افزود: اگرچه در بخش افست ایران به خوبی خود را به کشورهای دیگر معرفی کرده اما ظرفیت‌های حوزه لیبل به خوبی به کشورهای منطقه شناسانده نشده است و نمایشگاه باید در این بخش به صورت ویژه عمل کند.

احمدی درباره حضور افق قطعات آسیا در نمایشگاه IFPEX گفت: بیش از 15 سال است که در رویدادهای تخصصی حوزه چاپ در ایران و کشورهای دیگر به معرفی توانمندی‌های خود پرداختیم، در این نمایشگاه نیز برای نمایش توانایی‌های خود برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

وی همچنین بر ضرورت برگزاری نشست و گردهمایی‌های تخصصی در حاشیه این نمایشگاه تاکید کرد و یادآور شد: کارکرد همه نمایشگاه‌ها در دنیا نمایش توانمندی‌ها و فناوری‌های نوین به مخاطبان و مشتریان هر حوزه است، آینده چاپ ایران نیز با پیش‌بینی رویدادهای موثر در حاشیه نمایشگاه می‌تواند برای جذب بازدیدکننده و غرفه‌گذار مثمرثمر باشد و چرخ صنعت چاپ به واسطه این رویداد حرکت خوبی داشته باشد.

نمایشگاه «آینده چاپ ایران» 20 تا 23 دی ماه از ساعت 10 تا 19 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برگزار خواهد شد.

Related News