نمایشگاه IFPEX آوردگاهی برای توسعه روابط صنفی است

مدیر کنترل کیفیت چاپخانه مادرول معتقد است؛ نمایشگاه آینده چاپ ایران با حضور برندهای معتبر و پیشکسوتان صنعت چاپ آوردگاهی برای ایجاد تعامل و توسعه روابط کاری و صنفی در میان فعالان صنعت چاپ به شمار می آید.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، اتابک توری، مدیر کنترل کیفیت چاپخانه مادرول با اشاره به برگزاری نمایشگاه IFPEX ، عنوان کرد: این رویداد در تجربه نخست برگزاری تلاش کرد که به بهترین شکل برگزار شود و با توجه به حضور شرکت ها و برندهای مختلف موفق بود.

وی افزود: نمایشگاه آینده چاپ ایران فرصت خوبی بود تا نامداران صنعت چاپ و بسته بندی کشور در کنار هم قرار گیرند و نسبت به سایر نمایشگاه های چاپ در شهر آفتاب یا سئول شرایط بهتر و مناسب تری داشت.

توری با اشاره به حضور برندهای معتبر و پیشکسوتان در این رویداد، گفت: این محل آوردگاهی برای ایجاد تعامل و توسعه روابط کاری و صنفی در میان فعالان صنعت چاپ به شمار می آید.

توری با بیان اینکه از شهرستان های زیادی به نمایشگاه آمده بودند، عنوان کرد: در کنار هم قرار گرفتن زنجیره صنعت چاپ در کنار هم اهمیت زیادی دارد، زیرا مشتری زمانی که به نمایشگاه می آیند می تواند زنجیره ای از فعالان حوزه کاغذ، مقوا، مرکب، لبیل، بسته بندی، ماشین های چاپ و … را در کنار هم ببیند و همه نیازهای خود را در اینجا برای تولید محصولات مختلف برطرف کند.

نمایشگاه آینده چاپ ایران امروز جمعه ۲۳ دی ماه تا ساعت ۱۹ در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

Related News