نمایشگاه «آینده چاپ ایران» ما را به 90 درصد اهداف مان در بازار رساند

مدیرعامل شرکت لاکسل با اشاره به دستاوردهای حضور در نمایشگاه آینده چاپ ایران، گفت: با ارتباط مستقیم و رودر رو با مشتریان و بازدیدکنندگان، توانستیم به 90 درصد هدف های خود در بازار ایران برسیم.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، ضیاء احمد، مدیرعامل شرکت لاکسل، زیرمجموعه شرکت زلر آلمان که تولیدکننده جوهرهای چاپ یووی است، با اشاره به برپایی نمایشگاه IFPEX ، عنوان کرد: این رویداد یکی از بهترین نمایشگاه های صنعت چاپ است که با وجود نخستین تجربه برگزاری، توانست جمع زیادی از مخاطبان و مشتریان بالقوه حوزه چاپ را در کنار هم جمع کند.

وی ادامه داد: بخش زیادی از افرادی که به نمایشگاه آمدند، مشتریان و بازدیدکنندگان تخصصی ای بودند که به دنبال محصول در این رویداد حضور داشتند و با یک برنامه و هدف از پیش تعیین شده به غرفه ها می رفتند.

احمد با بیان اینکه با حضور در این نمایشگاه توانستیم به 90 درصد اهداف خود در بازار دست پیدا کنیم، گفت: طی ارتباط مستقیم و رو در رو با مخاطبان توانستیم با بازار هدف ارتباط خوبی داشته باشیم و همین موضوع انگیزه ای شد تا سال آینده نیز در نمایشگاه حضور داشته باشیم.

وی یادآور شد: کیفیت خوب برگزاری نمایشگاه موجب شد تا بخش زیادی از فعالان  حوزه چاپ هم که در نمایشگاه غرفه نداشتند، تصمیم بگیرند سال آینده در این رویداد حضور داشته باشند.

نمایشگاه آینده چاپ ایران تا جمعه 23 دی ماه هر روز از ساعت 10 تا 19 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

 

Related News