بازدیدکنندگان نمایشگاه آینده چاپ ایران حرفه ای و متخصص هستند

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، شاهین ولی زاده، عضو هیات مدیره شرکت «پارسا ایپک نوین کیهان» با برند پلی پینک با اشاره به حضور این مجموعه در نمایشگاه IFPEX گفت: ما فعالیت خود را در سال 1399 با هدف بومی سازی این محصولات و تامین نیاز داخلی آغاز کردیم و به صورت تخصصی با همکاری شرکت های دانش بنیان فعالیت های خود را ادامه می دهیم.

وی افزود: فعالیت های ما در حوزه تولید جوهرهای پلیمری و سرامیکی موررد استفاده در حوزه های مختلف نظیر، دندانپزشکی، جواهرسازی و تزیینات است، رزین پرینترهای سه بعدی ما برای اولین بار در خاورمیانه تولید شده است.

ولی زاده با اشاره به صادرات کالاهای این مجموعه طی سال گذشته، عنوان کرد: در سال گذشته توانستیم حدود 250 هزار دلار ارزآوری برای داخل کشور داشته باشیم، امسال نیز در تلاشیم به کشور ترکیه صادرات داشته باشیم.

وی همچنین درباره نمایشگاه آینده چاپ ایران و حضور برند پلی پینک در آن، گفت: امسال برای نخستین بار در نمایشگاه خوب و پربازده ای حضور داشتیم که بخش زیادی از بازدیدکنندگان آن تخصصی و حرفه ای بودند و نسبت به موضوع و مسائل کاری اطلاعات جامع و کاملی داشتند، معتقدم که بازدیدکنندگان تخصصی به موفقیت این نمایشگاه کمک زیادی کرده است.

نمایشگاه آینده چاپ ایران تا جمعه 23 دی ماه در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

Related News