نمایشگاه IFPEX به تسریع پیشرفت و توسعه چاپ در کشور کمک می کند

رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا معتقد است؛ با توجه به قدمت صنعت چاپ در ایران، برپایی نمایشگاه آینده چاپ ایران می تواند تا حد زیادی به تسریع پیشرفت و توسعه این صنعت در کشور کمک کند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، ابوالفضل روغنی گلپایگانی، رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا در بازدید از نمایشگاه IFPEX گفت: این نمایشگاه در تجربه نخست، رویدادی است که صرفا و به صورت تخصصی به موضوع چاپ و بسته بندی می پردازد و زنجیره های مختلف این صنعت را در کنار هم قرار داده است.

وی افزود: سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوا نیز به عنوان یکی از زنجیره های تامین مواد اولیه صنعت چاپ و بسته بندی در این رویداد حضور دارد تا درباره جدیدترین دستاوردهای حوزه کاغذ اطلاعرسانی کند.

روغنی با بیان اینکه معمولا در هر حوزه یک نمایشگاه کلی و عمومی برگزار می شود، عنوان کرد: همیشه در زیرمجموعه نمایشگاه های کلان، نمایشگاه های تخصصی برپا می شود تا به نیاز بخش های حرفه ای و متخصص هر حوزه اطلاعرسانی شود.

وی تاکید کرد: از این رویداد در تجربه نخست استقبال خوبی شده است و معتقدم که می تواند در دوره های آتی گسترش بیشتری داشته باشد و جمع بیشتری از فعالان این حوزه در برپایی نمایشگاه مشارکت داشته باشند.

به گفته روغنی، صنعت چاپ در ایران یک نمایشگاه کلان و قدیمی به شمار می آید که در حال پیشرفت و توسعه است، برپایی نمایشگاه IFPEX می تواند تا حد زیادی به تسریع پیشرفت این صنعت کمک کند.

نمایشگاه آینده چاپ ایران تا جمعه 23 دی ماه در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

Related News