نمایشگاه IFPEX یک رویداد تخصصی در صنعت چاپ است

مدیرعامل شرکت رادسیس پوشش با اشاره به تخصصی بودن روند برگزاری نمایشگاه IFPEX گفت: برگزاری نمایشگاه آینده چاپ ایران تا حد زیادی خلاهای موجود در این حوزه را برطرف کرده است.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، سعید رستگار، مدیرعامل شرکت رادسیس پوشش با اشاره به فعالیت تخصصی این مجموعه در حوزه تولید انواع محصولات یووی و فوتوپلیمرهای چاپ سه بعدی، گفت: چاپ یک صنعت گسترده و وسیع است و برگزاری نمایشگاه های تخصصی در این حوزه یک ضرورت و اهمیت است، در این میان برگزاری نمایشگاه IFPEX تا حد زیادی خلاهای حوزه های موجود در این حوزه را برطرف کرده است.

وی با اشاره به تخصصی بودن نمایشگاه آینده چاپ ایران، ادامه داد: خیلی خوب است که در کشور نمایشگاه تخصصی داشته باشیم، زیرا هر یک از این رویدادها می توانند در بردارنده یک وجه و یک ضلع از اظلاع مختلف صنعت باشند

رستگار افزود: در این زمینه می توان در طول سال نمایشگاه آینده چاپ ایران با ذیل ماشین آلات، لیبل و … به تناسب مخاطبان برگزار کرد و با مشتریان حرفه ای تر و متخصص تر روبرو شویم.

وی با اشاره به گستردگی صنعت چاپ و شاخه های مختلف در این حوزه، گفت: نمایشگاه آینده چاپ ایران یک فضای تخصصی و ویژه دارد، برای گروه های کاری و مجموعه هایی که سال ها است در این صنعت کار می کنند و به دنبال کسب بازارهای جدید هستند این رویداد می توانند کمک خوبی باشد.

به گفته رستگار، طی دو روز نخست نمایشگاه افراد و گروه های مختلفی از صنعت چاپ حضور داشتند و ضمن آشنایی با محصولات و حوزه های مختلف ما آشنا شدند و می توان انتظار داشت که طی روز آینده نیز وضعیت خوبی وجود داشته باشد.

نمایشگاه آینده چاپ ایران تا جمعه 23 دی ماه ه روز از ساعت 10 تا 18 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

Related News