نمایشگاه آینده چاپ ایران آبروی صنف چاپ را حفظ می کند

مدیرعامل شرکت «من گرافیک» معتقد است؛ نمایشگاه آینده چاپ ایران با وجود نخستین تجربه برگزاری، منظم و روی اصول برگزار شده و آبروی صنف چاپ را حفظ می کند.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، مجید هاشمی، مدیرعامل شرکت «من گرافیک» که در حوزه واردات مرکب فعال است با اشاره به 35 سال سابقه فعالیت خود در صنعت چاپ و بسته بندی، گفت: انگیزه حضور ما در نمایشگاه  IFPEX  نمایش و عرضه جدیدترین محصولات ما به مخاطبان و فعالان حوزه چاپ است و از آنجایی که جمع زیادی از صنف در این رویداد حضور دارند، نمایشگاه فرصت خوب و مناسبی است.

وی افزود: نمایشگاه آینده چاپ ایران به عنوان اولین تجربه خود خیلی خوب و موفق ظاهر شده است، نمایشگاه قابل قبول، مدرن و به روز است، در یک کلام می توان گفت که این نمایشگاه آبروی صنف چاپ را حفظ می کند.

هاشمی با بیان اینکه ارتباط با کشورهای اطراف در اولویت برنامه های ما است، ادامه داد: روز نخست نمایشگاه توانستیم با جمعی از فعالان چاپ عراق ارتباط بگیریم و امروز نیز در تلاشیم با سایر فعالان و دست اندرکاران این حوزه ارتباط برقرار کنیم.

وی که نمایندگی مرکب شرکت دای هی چین را دارد، همچنین تاکید کرد: نمایشگاه آینده چاپ ایران درست، منظم و روی اصول برگزار شده است و حضور افراد متخصص و حرفه ای در آن یکی از نقاط قوت نمایشگاه به شمار می آید.

نمایشگاه آینده چاپ ایران تا جمعه 23 دی ماه ه روز از ساعت 10 تا 18 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

 

 

 

 

Related News