نمایشگاه آینده چاپ ایران یک رویداد مهم در چاپ و نشر کشور است

مدیر انتشارات مجد با اشاره به برگزاری نمایشگاه آینده چاپ ایران، برپایی آن را یک رویداد مهم در حوزه چاپ و نشر کشور برای معرفی جدیدترین دستاوردهای حوزه نشر دانست.

به گزارش ستاد خبری نمایشگاه «آینده چاپ ایران»، سیدعباس حسینی نیک، مدیر انتشارات مجد از نمایشگاه IFPEX بازدید و با بابک عابدین، رئیس این نمایشگاه دیدار کرد، وی در حاشیه بازدید از نمایشگاه با اشاره به مکان برگزاری، گفت: محل برگزاری نمایشگاه خوب و استاندارد است، زیرا یکی از موضوعات مهم برای برگزاری هر نمایشگاه دسترسی و امکانات نمایشگاهی است که برای آن در نظر گرفته شده است.

حسینی نیک ادامه داد: بسیاری از مراکز نمایشگاهی در تهران، جانمایی خوبی ندارند و دسترسی به آن ها سخت است، اما این نمایشگاه در یکی از بهترین مکان های پیش بینی شده برگزار شده است.

وی با اشاره به تیم برگزاری این رویداد، عنوان کرد: مجریان برگزاری نمایشگاه با تکیه بر تجربیات خود و حضور در رویدادهای بین المللی توانستند مدیریت مجموعه را به خوبی انجام بدهند و امروز شاهد یک رویداد خوب و حرفه ای در صنعت چاپ هستیم.

حسینی نیک یادآور شد: در این نمایشگاه زنجیره ای از صنعت چاپ در کنار یکدیگر حضور دارند، امیدوارم سال آینده بخشی نیز به حوزه نشر و کتاب نیز اختصاص داشته باشد تا فعالان حوزه نشر با حضور در این رویداد، بتوانند از جدیدترین دستاوردها و فناوری های این حوزه برای چاپ کتاب نیز استفاده کنند.

وی با بیان اینکه بخش عمده ای از جامعه نشر هنوز از چاپ سنتی استفاده می کنند، در این میان میتوان با برپایی چنین رویدادهایی، دستاوردهای نوین حوزه چاپ را به حوزه نشر معرفی کرد، سیستم هایی که می توانند کتاب را با قیمت مناسبتر، کیفیت بهتر و سریع تر به دست مخاطبان رساند.

نمایشگاه آینده چاپ ایران امروز جمعه 23 دی ماه تا ساعت 19 در مرکز نمایشگاهی ایران مال برپا است.

Related News